www.wandelen-slapen.nl
Even op de rem trappen! Ben jij toe aan een pauze in jouw leven, waarbij je door even in de slow-motion te gaan, jezelf weer mag ont-moeten? Geef jezelf die tijd en kom naar onze mooie accommodatie om te ademen, te wandelen, te rusten en vooral te zijn. Voel je zeer welkom
Tijdens deze tweedaagse gun jij jezelf alle aandacht. Dat is fijn en soms ook nodig. Ik bied een programma, dat afgestemd is op jouw behoeften. We gaan wandelen, mediteren, stil zijn, werken met kaartjes, visualiseren en manifesteren. Het levert je naast rust en een adempauze ook inzicht in en verwerking van gebeurtenissen in je leven.
Hiernaast word je verwend met heerlijk en gezond eten. Alle maaltijden en drankjes zijn inbegrepen. Er wordt zoveel als mogelijk gebruik gemaakt van lokale en biologische producten. In principe wordt er vegetarisch gekookt, maar wil je liever vlees of vis, dan kan dat ook. Speciale dieetwensen zijn geen enkel probleem.
Voor wie?
– voor jou wanneer je echt even op adem wil komen
– voor jou, als je een (heftige) gebeurtenis wil verwerken
– voor jou, als je iets wil veranderen in je leven
– voor jou, met een eigen specifieke behoefte
Wanneer?
Deze retraite kan je, bij beschikbaarheid, het gehele jaar door boeken. We overleggen samen in welk type accommodatie je wil overnachten. De prijs voor de overnachting wordt 1 op 1 aan jou doorberekend.
size=”middle”]RESERVEREN[/button_icon]